اهداف

هدف اصلی شرکت پیشگامان سپند گستر ارتقای سطح کيفی صنعت دامپروری و طیور کشور از طريق تامين افزودنی‌های خوراکی در تغذیه‌ی دام، طيور و آبزيان است. موسسان شركت پیشگامان سپند گستر، پایه‌گذاری مجموعه‌ای علمی را سرلوحه‌ی چشم‌اندازهای خود قرار داده تا با تکيه بر تحقيقات بين‌المللي و ارزيابی موسسات علمی داخل کشور محصولاتي منطبق با شرايط نیاز بازار کشورمان را معرفي نمايند تا بتوانند با این امر کمک شایانی به صنعت دام و طیور و امنیت غذایی کشور انجام دهند. با تکیه بر این رویکرد هم اکنون این شرکت موفق گردیده است تا محصولاتی را منطبق با شرایط بازار و صنعت کشورمان به بازار ارایه دهد.
شرکت پیشگامان سپند گستر با بهره‌گیری از متخصصان تغذیه‌ی دام و طیور، مشاوران این زمینه و دامپزشکان مجرب تلاش بی‌وقفه‌ی خود را برای ارتقاء دانش فنی محصولات منطبق با نیاز بازار کشورمان در جهت شناسایی، ارزیابی و ارایه آنها انجام می‌دهد. بر این اساس برگزاری کارگاه‌ها و سمینارهای آموزشی و علمی، نشست‌های و مذاکرات تخصصی و بازدیدهای مستمر علمی همراه کارشناسان امر از مزارع از جمله اقدامات این مجموعه در این راستا می‌باشد.

سیاست های ما

با توجه به شرایط حاکم بر صنعت دام و طیور کشورمان، شرکت پیشگامان سپند گستر خود را ملزم می‌داند تا سیاست‌های کلان و خرد خود را به گونه‌ای طراحی کند تا برآورده شدن نیامندی‌ها و انتظارات مشتریان در صنعت دام و طیور صورت گیرد. بر این اساس شرکت پیشگامان سپند گستر شاخص‌های زیر در این راستا در نظر می‌گیرد.

شناسایی محصولات متناسب جهانی جهت کمک به پرورش‌دهندگان داخلی

معرفی محصولات به بازار ایران بر پایه‌ی نیاز واقعی پرورش‌دهندگان

تلاش در جهت تجارت متقابل با مشتریان برای برقراری رابطه‌ی پایاپای سوددهی

کمک به مشتریان برای حل مشکلات خود در شرایط مزرعه

دسترسی آسان و همیشگی محصولات عرضه شده به بازار برای مشتریان

حمایت از طرح‌های تحقیقاتی در مراکز پژوهشی و دانشگاه‌های کشور

آدرس

آدرس

تهران، ولیعصر، روبروی پارک ملت، نبش خیابان سلطانی(سایه)، برج سایه، طبقه ۷، واحد۳ کدپستی: ۱۹۶۷۷۱۳۶۸۹

شماره تماس:

 22011653-26211127-22653871

فکس:

22011653

ایمیل:

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

مارا دنبال کنید:

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت